Opinie o Nas
   Benro filtr Master CPL 82mm FH100m2
   Benro filtr Master CPL 82mm FH100m2

   Benro filtr Master CPL 82mm FH100m2

   Review (0)
   zł182.32
   zł243.09
   Save 25%
   Tax Included
   Return policy:14Dostawa 1-2 dni robocze
   Dostawa 1-2 dni robocze
   Quantity :
   • BezpieczeństwoBezpieczeństwoStrona z certyfikatem SSL
   • Darmowa dostawaDarmowa dostawaDla wszystkich zamówień!
   • Zwrot produktuZwrot produktu14 dni na zwrot

   logo-benro

    

   Let’s go

   Newsletter_Jumping-Girl   Master 

    
    

   Filtry okrągłe

   SHDCPL95_1-copy.jpg

   SHDCPL95_2

   0049CI-Features-13

   0049CI-Features-15

   SHD - technologia optyczna Super High Definition. Precyzyjnie oszlifowane szkło optyczne zapewnia równoległość powierzchni, umożliwiając światłu wpadającemu do obiektywu przez filtr w linii prostej, maksymalizując jakość obrazu i światła.

   0049CI-IMG_1026

   WMC - Wodoodporna wielowarstwowa powłoka jest nakładana na powierzchnie filtra, aby stworzyć ultra-gładkie wykończenie zapobiegające zadrapaniom. Przezroczysta powłoka odpycha brud i płyny, a także pozwoli na szybkie i łatwe czyszczenie powierzchni filtra.

   0048CI-Features-1

   0049CI-Features-3

   Twardość powierzchni i ogólna sztywność szkła optycznego jest lepsza niż żywicy optycznej. Szkło jest odporne na ścieranie i trudne do odkształcenia. Stabilność cieplna szkła optycznego jest znacznie lepsza niż żywicy optycznej. Można go malować w wysokich temperaturach do 300 stopni, aby uzyskać bardziej precyzyjne i jednolite krycie, co prowadzi do wyższej jakości wykończenia.

   0049CI-Features-5

   0049CI-Features-6

   Technologia powlekania L39 pochłania 99% promieni UV (poniżej 390nm) i minimalizuje zamglenie.

   0049CI-Features-7

   Szkło hartowane chroni przedni element aparatu przed uszkodzeniem. Nasze filtry ze szkła hartowanego są poddawane rygorystycznym testom upadku na łożyskach kulkowych, aby zapewnić ochronę przed bezpośrednimi uderzeniami bez wpływu na właściwości wizualne szkła po uderzeniu. Stalowe łożysko kulkowe o średnicy 20 mm jest wielokrotnie upuszczane bezpośrednio na filtr z wysokości ponad 1,2 metra.

   0049CI-Features-8


   FILTRY BENRO

   Najbardziej znani z wielokrotnie nagradzanych statywów fotograficznych i wideo, z dumą przedstawiamy Benro Filters. Nasze systemy filtrów zostały stworzone zgodnie z tymi samymi rygorystycznymi standardami, z takim samym zaangażowaniem, doświadczeniem, wiedzą i dbałością o szczegóły, które uczyniły z Benro globalną markę, wyznaczają nowy punkt odniesienia w zakresie jakości, wzornictwa i funkcjonalności dla fotografów na całym świecie. Koncentrując się na filtrach kwadratowych 100 mm, 150 mm i 170 mm - zarówno szklanych jak i żywicznych - Benro Filters może pomóc w przeniesieniu Twojej fotografii na wyższy poziom.

   Filtry szklane z serii Master

   Filtry szklane z serii Master firmy Benro zostały stworzone, aby zapewnić najwyższą jakość i optymalną klarowność spośród wszystkich obecnie dostępnych filtrów. Szkło o jakości optycznej jest importowane od niemieckiego producenta szkła Schott, zanim zostanie wykończone opatentowanymi powłokami opracowanymi specjalnie w celu spełnienia naszych rygorystycznych standardów neutralności kolorów. Każdy filtr z serii Master testujemy ręcznie, aby upewnić się, że spełnia on właściwości optyczne wymagane, aby można go było nazwać filtrem Master Series.

   SQF_image_1-560x560.jpg

   Niemieckie szkło optyczne Schott zostało wybrane ze względu na doskonałe parametry optyczne, wysoką przepuszczalność światła i stabilne właściwości optyczne. Aby zredukować odblaski na powierzchni naszych filtrów i zapobiec powstawaniu odblasków między soczewką a filtrem, filtry Master posiadają specjalną powłokę pochłaniającą odbicia. Zmniejsza to właściwości odbicia naszych filtrów do mniej niż 1,5%.

   Niemieckie szkło optyczne Schott
   Importowane z Niemiec szkło optyczne Schott jest uznawane przez producentów za najlepsze szkło optyczne. Zapewnia doskonałą przepuszczalność światła i integralność strukturalną przy minimalnej (jeśli w ogóle) zmienności kolorów. Precyzyjna płaska, równoległa powierzchnia jest łatwiejsza do osiągnięcia za pomocą szkła optycznego niż żywicy, która jest niezbędna do fotografowania najwyższej jakości krajobrazów.

   Ultra-niska aberracja chromatyczna
   BENRO Ultra-niska aberracja chromatyczna, zaprojektowana przez niemieckich ekspertów ds. Powłok optycznych. Zaprojektowany z myślą o minimalnym przesunięciu kolorów i bardzo niskim współczynniku odbicia, co oznacza, że ​​minimalizuje wpływ filtra na ostateczny obraz. Zapewnia również wyjątkową przepuszczalność światła wpadającego do soczewki.

   SQF_image_3-560x560.jpg

   Wodoszczelna, wielowarstwowa (nano) powłoka chroniąca przed zarysowaniami jest stosowana na wszystkich szklanych filtrach z serii Master. Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanej, ultra gładkiej technologii WMC na powierzchni każdego filtra głównego, są one chronione przed niemal wszystkim, co może na nie rzucić natura, bez wpływu na wyrazistość rejestrowanych obrazów. Właściwości hydrofobowe powłoki sprawiają, że powierzchnia jest wolna od kurzu, olejów i cieczy, a filtry są bardzo odporne na zarysowania.

   Technologia optyczna High Definition zaowocowała precyzyjnie zmielonym szkłem optycznym, które zapewnia, że ​​powierzchnie filtrów są przejrzyste i równoległe. Idealnie zbalansowane powierzchnie umożliwiają równomierne wpadanie światła do obiektywu, maksymalizując jakość przechwytywania obrazu i przepuszczalność światła przez filtr. Specjalna przezroczysta powłoka o ultra-niskiej aberracji chromatycznej zapobiega odbiciom światła i poprawia przepuszczalność światła, co skutkuje lepszą jakością obrazów.

   UNN_WMC-560x560.png

   Wodoszczelna wielowarstwowa (nano) powłoka jest nakładana na powierzchnie filtra, aby uzyskać ultra-gładkie, utwardzone wykończenie zapobiegające zadrapaniom. Przezroczysta powłoka odpycha brud i płyny, a także pozwoli na szybkie i łatwe czyszczenie powierzchni filtra.

   Szklany filtr CPL z serii Master

   Zobacz poniżej przykładowe zdjęcie wykonane przy użyciu filtra szklanego CPL Benro Master Series

   Filtry CPL odcinają spolaryzowane światło, radykalnie redukują odblaski od odblaskowych powierzchni, poprawiając kolory i zwiększając kontrast w obrazie. Mogą być używane do każdego stylu fotografii, ale najczęściej są używane do fotografii plenerowej / krajobrazowej. CPL ma na celu blokowanie określonych długości fal światła podczas obracania filtra. Można usunąć refleksy od szkła i wody, przyciemnić niebo, usunąć zamglenie lub zapobiec powstawaniu kolorowych pasów.

   (Obraz po lewej stronie bez filtra - Obraz po prawej z filtrem CPL)

   Master-CPL1_1200.jpgMaster-CPL2_1200.jpg

   6063

   Data sheet

   Średnica filtra
   82 mm
   Producent
   Benro

   Specific References

   No customer reviews for the moment.

   Write your review
   Benro filtr Master CPL 82mm FH100m2

   8 other products in the same category:

   Benro filtr Master CPL 82mm FH100m2

   zł182.32
   zł243.09
   Save 25%
   Tax Included
   Return policy:14Dostawa 1-2 dni robocze