Indeks: 6532

Boya BY-M1 Pro Mikrofon krawatowy typu Lavalier złącze mini-jack 3,5 mm (TRS)

Mikrofon BOYA BY-M1 PRO Gąbka i klips do mikrofonu Adapter mini-jack 3,5 mm – jack 6,5 mm Bateria LR-44 Pokrowiec Uniwersalny, kompatybilny z wieloma urządzeniami Możliwość odsłuchu nagrań prowadzonych smartfonem Mocowanie na klips Tłumienie 0 / -10 dB Niski poziom szumów

Cena 89,00 zł Cena podstawowa 139,00 zł
Więcej
ZAMÓWIENIA DO 12:00 - NADAWANE SĄ TEGO SAMEGO DNIA (ROBOCZEGO).
Wszystkie bestsellery
  • Obniżka

Shimoda Explore 60 Blue Nights Backpack Plecak

6048
1 189,00 zł
839,00 zł Zniżka 350,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie. Wyślij zapytanie o dostepność!


Opis

Shimoda Explore 60 Gotowy na każde wyzwanie! Shimoda Explore 60 na nowo definiuje sposób w jaki profesjonalni fotografowie podążają za swoją pasją. Zamiarem projektanta było stworzenie takiego interfejsu plecaka aby jego obsługa była prosta i intuicyjna, a system transportowy minimalizował zmęczenie i stres. Dzięki bocznemu i tylnemu dostępowi do sprzętu, regulowanej wysokości pasów oraz bezpośredniemu dostępowi do żywności, wody i urządzeń mobilnych, Explore 60 ogranicza ilość przerw w trakcie trekkingu i pozwala utrzymać odpowiednie tempo marszu.

_________________________________

SYSTEM SHIMODA

System plecaków na aparat Shimoda Explore narodziła się w wyniku bólu, zmęczenia i cierpienia, z którymi my i nasi przyjaciele czyli aktywni fotografowie musieliśmy się mierzyć w na wyprawach (np. na narciarskich stokach, w górach czy lasach). Dlatego stworzyliśmy system zaprojektowany tak, aby funkcjonował i stawiał czoła ekstremalnym warunkom pogodowym, z którymi nieuchronnie mamy do czynienia.OTO JAK TO DZIAŁA:

Wkłady (Core Units) dostępne są osobno:

Shimoda Explore 60 w Akcji:

Szczegóły produktu
6048
12 innych produktów w tej samej kategorii: